Oakley FAST JACKET OO9097-01

Oakley

Cena: 754,00 zł

Nowa cena: 600,00

Dostępność: wysyłka 24 h
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

Oakley FAST JACKETmęskie okulary przeciwsłoneczne

Oakley FAST JACKET to model wymyślony dla ludzi, którzy potrzebują idealnych warunków optycznych np. do gry w golfa, tenisa czy wędkarstwa. Model Fast Jacket został tak zaprojektowany, żeby opanować szybko zmieniające się warunki. Innowacyjność tego modelu polega na systemie szybkiej wymiany soczewek. Za pomocą jednego kliknięcia "off" można wyciągnąć szkła z oprawy, aby na ich miejsce założyć odpowiednie do warunków i kliknięciem "on" zakończyć całą operację.

Warunki słoneczne w południe, a o zachodzie słońca, w ciągu dnia deszczowego czy upalnego nie zmęczą Twojego wzroku, ponieważ szybki system wymiany szkieł pomoże dopasować okulary do panujących warunków świetlnych.


rozmiar : 61-18

dostępny w kolorze:

 
909701
POLISHED BLACK
BLACK IRIDIUM + VR28


w zestawie etui, komplet wymiennych szkieł, ściereczka z mikrofibry

czas realizacji 24h
Obecnie Oakley jest jedną z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk produkujących okulary przeciwsłoneczne na świecie i jedną z najlepiej rozpoznawalnych na planecie ZIEMIA.
Magazyn "Forbes" uznał Oakley za jedną z najbardziej luksusowych marek.

Szkła do okularów wykonano z wysoce zaawansowanego materiału o nazwie Plutonite.

Plutonite to najbardziej zaawansowany optycznie materiał, na użytkowanie którego Oakley posiada wyłączność. Dzięki wykorzystaniu Plutonitu soczewki Oakley jako jedyne spełniają lub przewyższają wszystkie 8 testów standardu ANSI Z.87.1 (American Standards Institute - standard optyczny). W skład tych testów wchodzą m. in.:
- testy na czystość optyczną
- na brak zniekształceń
- na uderzenie dużą masą
- na uderzenie z dużą prędkością

Powłoka IRIDIUM minimalizuje odblaski, poprawia kontrast i dostosowuje przepuszczanie światła w każdych warunkach. W zależności od miejsca i okoliczności użytkowania okularów, można wybrać ściśle dopasowany do warunków świetlnych rodzaj soczewek Oakley IRIDIUM. Moc filtra przepuszczania światła jest regulowana przez metaliczna powłokę, wtopioną w soczewkę na poziome molekularnym.

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30