soczewki plastikowe Optiplast 1,5 KOLIBER do małych oprawek

Cena: 168,00

powłoka:
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

optiplast 1,50 KOLIBER Laboratorium optyczne SZAJNA

Koliber to plusowe soczewki okularowe tak ciekie, lekkie i bezpieczne, jak tylko wymaga tego dobro Twojego dziecka. Idealnie nadają się również dla osób dorosłych, które potrzebują soczewek o bardzo dużyc mocach dodatnich.

Koliber to pierwsze soczewki okularowe zaprojektowane wyłącznie z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Firmie SZAJNA Laboratorium Optyczne udało się stworzyć soczewki bardzo lekkie, niezwykle cienkie (nawet przy dużych mocach plusowych) oraz wyjątkowo bezpieczne. Wszystko to sprawia, iż dzięki soczewkom KOLIBER uśmiech gości nie tylko na twarzy dziecka, lecz również u jego rodziców.

Soczewki dla dzieci KOLIBER najpełniej łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy poszukiwane przez rodziców i opiekunów oraz zalecane przez lekarzy okulistów i optometrystów:

  • mała masa soczewek nie obciąża nosa i twarzy dziecka - okulary nie będą dziecku spadać- z nosa, a w przypadku małych dzieci niewielki cieżar szkieł nie wpłynie na garbienie się i tworzenie się wad postawy
  • bardzo wysoka estetyka soczewek sprawia, iż dzieci nie czują dyskomfortu w grupie równieśników i chętniej chodzą w okularach
  • zastosowanie materiału organicznego (plastik) gwarantuje, iż soczewki są wyjątkowo bezpieczne - nie zbiją się i nie pokaleczą twarzy dzieckaCharakterystyka:
Wytrzymały na uderzenia
Wyjątkowo lekki
100% ochrona przed promieniowaniem UV
Przejrzysty
Liczba Abbego 58

Dostępne moce: +0,00 do +17,00 cyl do 6,00

cena za komplet (2 sztuki)

Powłoki uszlachetniajace:
ONYX - standardowa powłoka zabezpieczająca soczewki przed zarysowaniem.
Antyrefleks DIAMENT - wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna zawiera warstwy hydrofobowe, antystatyczne i antytłuszczowe (superśliskie) (+198zł)

Przy zakupie soczewek korekcyjnych należy
skontaktować się e-mail`owo z naszym konsultantem.

Nasze prace wykonuje wysokiej klasy specjalista
(dyplom mistrzowski optyki okularowej).

dostępność 24 godziny

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30