oprawki COMO SPORT 46-18

Cena: 198,00 zł

Nowa cena: 169,00

Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

Oprawka COMO SPORT 46-18    kolor zielony

Dziecięce okulary korekcyjne. Szerokość frontu 12cm.

Okularki Como Frames to oprawki bez metalowych części i zawiasów, zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko urazów twarzy i uszkodzeń oka. Są stworzone z jednorodnego materiału- bez żadnych części. Oprawa matowa z fakturą drobniutkiej krateczki.

Produkowane we Włoszech z najwyższej jakości materiałów z zachowaniem światowych standardów.

Doskonałe dla uprawiających sport ! Wreszcie pełna aktywność na zajęciach wf i po szkole, bez obawy o wypadek. Nawet przy upadku z roweru i po ekstremalnej walce o piłkę nic nie grozi- okularki się wyginają!

Wyjątkowo lekkie, elastyczne i podatne materiały umożliwiają optymalne dopasowanie oprawki do dziecięcej twarzy, pozwalając na wczesne zastosowanie korekcji wzroku u dzieci.

Mają anatomicznie zaprojektowany mostek, tak aby rozłożyć ciężar oprawki i soczewek korekcyjnych na dużej powierzchni dla zwiększenia komfortu noszenia okularów.

Regulowane i elastyczne opaski umożliwiają stabilne ułożenie oprawki, poprawne centrowanie, zapewniając optymalna korekcję.

Kształt "kujonek" sprawia, że okularki stają się modnym dodatkiem na czasie. Zapewniają również bardzo dobre-duże pole widzenia. Nawet najmłodsi okularnicy mogą poczuć się w nich cool.

W zestawie etui.Do oprawek dziecięcych polecamy najlepsze szkła z trivexu  ( cienkie i b.bezpieczne):

http://www.optica.pl/index.php?p384,soczewki-pnx-trivex-z-hard-do-malych-oprawek

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30