Jednodniowe soczewki kontaktowe PROCLEAR 1 Day MULTIFOCAL

CooperVision

Cena: 89,00

moc soczewek:
 Cechy produktu
tryb noszenia
dzienny
tryb wymiany
codziennie (jednodniowe)
ilość sztuk w op.
30szt
materiał
Omafilcon A
zawartość wody
60%
Dk/t (przepuszczalność tlenu)
28
B.C. (promień krzywizny)
8.7
DIA (średnica)
14.2
zakres mocy
od (-10,00)D do (+6,00)D
Add - profil jednej wartości mocy
marka
Cooper Vision
nazwa
Proclear 1-day multifocal
konstrukcja
asferyczna
zabarwienie
jasnoniebieskie
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

W soczewkach CooperVision Proclear 1 day multifocal, będziesz widział doskonale przedmioty położone w różnych odległościach. Możesz również cieszyć się wygodą noszenia codziennie nowej, czystej pary soczewek.

Soczewki Proclear 1 day multifocal są zaprojektowane aby dostarczać doskonałe widzenie we wszystkich odległościach. Niezależnie czy patrzysz na przedmioty znajdujące się blisko, w odległościach pośrednich, czy daleko, zawsze widzisz ostro.

Strefa centralna do bliży soczewki Proclear 1 day multifocal jest asferyczna, co eliminuje zniekształcenia obrazu, zwiększa kontrast widzenia. W soczewkach zwiększono moce do bliskich odległości w oku niedominującym. Zoptymalizowane zostało widzenia odległości bliskich co zapewnia widzenie obuoczne. Korekcja zapewniona jest dla pacjentów z dodatkami do +2.50.

Idealne soczewki dla osób cierpiących na suchość oczu związaną z wiekiem. Wszystkie soczewki z rodziny Proclear są wyprodukowane z wykorzystaniem PC Technology - z materiału przyciągającego wodę i utrzymującego nawilżenie - dlatego możesz się cieszyć z komfortowego noszenia soczewek. Właściwie jest to jedyny materiał zastosowany w soczewkach kontaktowych, który otrzymał zgodę na używanie stwierdzenia: ?Może poprawić komfort u użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek".

Soczewki oferują użytkownikom również naturalną biokompatybilność, ponieważ zostały specjalnie zaprojektowane, aby imitować komórki ludzkiego oka.

Nasze oczy są różne, a każdy z nas ma inny styl życia narzucający inne potrzeby. Jeśli chcecie Państwo sprawdzić, czy multifokalne soczewki kontaktowe PROCLEAR będą dla Państwa odpowiednie, zapraszamy na wizytę u specjalisty, gdzie można będzie dobrać odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

Gabinet Optometryczny HOSZ
ul. Floriańska 30, Kraków
tel. 12 422 93 45

 

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30