Krople do oczu Syntane Ultra 10 ml

Alcon

Cena: 39,00 zł

Nowa cena: 29,00

Dostępność: realizacja 1-5 dni roboczych
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

Krople do oczu Syntane Ultra 10 ml

Preparat polecany przy objawach suchego oka. Przynosi ulgę w odczuwaniu pieczenia
i podrażnienia spowodowanego suchością oka. Nawilżające krople do oczu SYSTANE? ULTRA mogą być również używane do nawilżania lub przywracania wilgotności miękkich soczewek kontaktowych zmniejszając dyskomfort związany z ich noszeniem.

SKŁAD:

Glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, sorbitol, aminometylopropanol, kwas borowy, chlorek potasu, chlorek sodu i środek konserwujący POLYQUAD? (chlorek polidronium) 0,001 %.

ZASTOSOWANIE:

Nawilżające krople do oczu SYSTANE? ULTRA służą do leczenia objawów suchego oka, dając czasową ulgę w odczuwaniu pieczenia i podrażnienia spowodowanego suchością oka. Nawilżające krople do oczu SYSTANE? ULTRA mogą być używane do nawilżania lub przywracania wilgotności soczewek kontaktowych z hydrożelu silikonowego i miękkich (hydrofilnych) soczewek kontaktowych do noszenia dziennego, przedłużonego lub do jednorazowego użycia. Nawilżające krople do oczu SYSTANE? ULTRA nawilżają soczewki kontaktowe, zmniejszają dyskomfort związany z noszeniem soczewek kontaktowych i pomagają usuwać cząsteczki stałe, które mogą powodować podrażnienia i/lub dyskomfort.


Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30