Płyn do soczewek kontaktowych Opti Free PureMoist 300 ml

Alcon

Cena: 35,00 zł

Nowa cena: 29,00

Dostępność: na zamówienie
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

Wielofunkcyjny płyn dezynfekujący OPTI-FREE PureMoist zawierający formułę HydraGlyde Moisture Matrix zapewniającą 16 godzin nawilżenia soczewek kontaktowych oraz komfort od ich założenia do zdjęcia.
  • aby zapewnić komfort i nawilżenie soczewek od założenia do zdjęcia
  • aby zredukować odkładanie się tłuszczów i usunąć osady białkowe dla wyraźnego widzenia
  • jako delikatny, a zarazem skuteczny preparat zabijający bakterie i grzyby

    JAK TO DZIAŁA
  • W pojemniku na soczewki formuła HydraGlyde Moisture Matrix wnika w soczewkę i otula ją na powierzchni, aby utrzymać nawilżenie soczewki przez cały dzień.
  • Formuła HydraGlyde Moistrure Matrix tworzy na soczewce warstwę, która zapewni komfort nawilżenia soczewek od ich założenia do zdjęcia.
Płyn rekomendowany jest szczególnie do pielęgnacji silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych.

Dowiedziono, że płyn OPTI-FREE PureMoist zwiększa komfort noszenia silikonowo-hydrożelowych i hydrożelowych soczewek kontaktowych. Przykładem znakomitego działania z soczewkami silikonowo-hydrożelowymi są wyniki ostatnich badań z udziałem użytkowników zgłaszających dyskomfort, którzy informowali o wydłużeniu trwałości odczucia wygody noszenia soczewek AIR OPTIX, z zastosowaniem płynu do soczewek OPTI-FREE PureMoist o niemal 2 godziny.

Skład: Polyquad (polyquaternium-1) 0,001% i ALDOX (mirystamidopropylodimetyloamina) 0,0006% jako środki konserwujące oraz macierz nawilżającą HydraGlydeProducenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30