Gogle Oakley AIRWAVE GPS 1.5

Oakley

Cena: 2 280,00

Dostępność: realizacja 1-10 dni roboczych
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktuGogle narciarskie Oakley GPS AIRWAVE 1.5Dostępne kolory:

OO7049 00 05
WHITE / FIRE IRIDIUM


    

OO7049 00 06
SILVER FACTORY TEXT / BLACK IRIDIUM

 Gogle Oakley Airwave 1.5 oferują najwyższy poziom wydajności, ochrony i komfortu, a wyświetlacz HUD, podłączony do telefonu iPhone za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth i aplikacji Oakley Airwave Snow, pokazuje informacje o połączeniach przychodzących i wiadomości tekstowe. Zintegrowany odbiornik GPS, interfejsy Wi-Fi i Bluetooth oraz liczne czujniki wbudowane w gogle zapewniają Ci natychmiastowy dostęp do przebogatych źródeł informacji. W najnowszej wersji gogli wprowadzono dodatkowe opcje komunikacji, nowe funkcje integracji z mediami społecznościowymi, udoskonaloną grafikę i baterię o większej wydajności.

    Śledzenie lokalizacji i wyników
 Dzięki wgranym fabrycznie mapom setek kurortów narciarskich na całym świecie możesz ustalić, gdzie się znajdujesz, a nawet obserwować znajomych, z którymi wypoczywasz. Możesz analizować swoją jazdę za pomocą czujników, które wskazują wysokość nad poziomem morza, prędkość oraz zniżanie się w pionie, a także parametry skoków, takie jak liczba skoków czy czas spędzony w powietrzu. Firma Oakley wyposażyła też gogle Airwave 1.5 w interfejs Wi-Fi, tak by mogły łączyć się bezprzewodowo ze zgodnymi urządzeniami. Zaś interfejs Bluetooth pozwala na połączenie gogli w parę z iPhonem i bezpośrednie przeglądanie informacji o połączeniach przychodzących oraz SMS-ów — a nawet dostęp do list odtwarzania i sterowanie nimi.

    Udoskonalona łączność Bluetooth
W wersji Airwave 1.5 interfejs Bluetooth jest jeszcze lepszy. Aby gogle obsługiwały pełną przepustowość iPhone'a 5s, iPhone'a 5 i iPhone'a 4s, wyposażono je teraz w układ MFi. W praktyce oznacza to łatwiejsze łączenie urządzeń w parę, szybszy i bardziej niezawodny transfer informacji oraz sprawniejsze przesyłanie danych internetowych z iPhone'a na ekran Airwave.

    Bądź w kontakcie ze swoją społecznością
W goglach Airwave 1.5 możesz też przeglądać wiadomości z Facebooka w czasie rzeczywistym, kiedy jesteś na stoku, i natychmiast na nie reagować, sięgając po zdefiniowane wcześniej szablony wiadomości. W poręcznym, skonsolidowanym widoku ujęte są także inne rodzaje wiadomości, w tym iMessage i SMS-y z Twojego iPhone'a. Gogle Airwave 1.5 umożliwiają także publikowanie grafiki i komunikatów na Facebooku. A gdy ktoś znajomy „polubi” Twój wpis, od razu się o Tym dowiesz.

    Najwyższa jakość elementów optycznych
Gdy pierwszy raz założysz Airwave, otworzą Ci się oczy. Dzięki technologii pryzmatycznej nic nie zasłania Ci widoków ani nie przeszkadza w ruchu. A kiedy zatrzymasz się i zechcesz sprawdzić, jak Ci poszło, albo wyświetlić inne informacje, wystarczy, że skierujesz wzrok na miniaturową soczewkę pryzmatyczną. Sprawia ona, że wyświetlane informacje widzisz tak, jak na 14-calowym ekranie odległym o 1,5 metra. A w najnowszej wersji Airwave wszystko wygląda jeszcze lepiej dzięki mocy obliczeniowej nowego procesora. Zachowana została ta sama wysoka rozdzielczość, ale elementy graficzne są wyraźnie ostrzejsze i gładsze, a strumień wideo — szybki i płynny.

    Szybkość i łatwość obsługi
Technologia Switchlock firmy Oakley pozwala łatwo i szybko zmieniać soczewki — skorzystaj z bogatego wyboru opcjonalnych odcieni, dopasowując je do warunków panujących w danej chwili na stoku. Aby zapewnić maksymalną wygodę, zastosowano zapobiegającą parowaniu technologię F3 i podwójne wentylowanie, a specjalny układ półwpuszczany gwarantuje szeroki kąt widzenia. Materiał, z którego wykonano soczewki Plutonite firmy Oakley, zatrzymuje 100% promieniowania UV, a opcjonalne soczewki z powłoką irydową zapewniają zrównoważoną transmisję światła.

    Wytrzymała, lekka konstrukcja
Wytrzymała obudowa wykonana jest z lekkiego materiału O Matter, który zachowuje komfortową elastyczność, a technologia O-Flow Arch zmniejsza nacisk na nos i umożliwia swobodne oddychanie. Wykonane z materiału O Matter wystające mocowania do wymiennego paska umożliwiają optymalne dopasowanie gogli — zarówno z kaskiem, jak i bez — natomiast aktywnie wchłaniająca wilgoć trójwarstwowa pianka w obszarze kontaktu ze skórą twarzy zapewnia Ci komfort przez cały dzień.

    Najważniejsze cechy
        Gogle narciarskie z wyświetlaczem HUD, wbudowaną funkcją GPS, technologią Bluetooth i nie tylko
        Możliwość podłączenia telefonu iPhone za pomocą aplikacji Oakley Airwave Snow
        Sterowanie muzyką, wyświetlanie wiadomości SMS, identyfikacja osoby dzwoniącej
        Rejestrowanie i wyświetlanie prędkości, parametrów skoków, wysokości nad poziomem morza i zniżania się w pionie
        Technologia Switchlock firmy Oakley umożliwia szybką wymianę soczewek

Muzyka

Oakley Airwave 1,5™ daje Ci pełną kontrolę nad muzyką w Twoim smartfonie.


    Zwróć uwagę
    Wbudowany system GPS śledzi Twoją lokalizację na wgranych mapach i mierzy prędkość, wysokość itd.
    Zastosowania polecane przez Apple
    Ty, góry i iPhone — także na górskim stoku możesz wygodnie przeglądać połączenia i wiadomości tekstowe oraz sterować listami odtwarzania.

    Zawartość opakowania
        Gogle Oakley Airwave 1.5 z wyświetlaczem HUD
        Woreczek na gogle
        Miękki futerał na gogle
        Pilot
        Opaska na rękę z pilotem i pasek do gogli
        Przewód USB
        Zasilacz sieciowy

    Dane techniczne
        Wysokość: 17,78 cm
        Masa: 300,28 g
        Długość: 12,7 cm

SWITCHLOCK™ TECHNOLOGY

Umożliwia sprawną wymianę szyb, które dla modelu Oakley Airwave wystepują w kolorach: Persimmon, Dark Grey, Black Iridium, Fire Iridium, Hi Yellow Iridium oraz VR50 Pink Iridium

1. Pociągnij zatrzask, aby wytrącić blokadę.

2. Palcem wypchnij szybę by ją wymienić.

 

 

HIGH DEFINITION OPTICS® (HDO®)

Technologia optyczna pozwalająca dostrzegać wszystkie nawet najmniejsze detale  bez powiększenia i zniekształcania obrazu w przeciwieństwie zwykłych soczewek, których działanie niekorzystnie wpływa na zdrowie oczu. Dzięki Oakley HDO® Widzisz wszystko dokładnie tam, gdzie się znajduje, przesunięcie obrazu czy zakłamanie odległości tak charakterystyczne dla większości soczewek przeciwsłonecznych po prostu nie istnieje. Technologia Oakley HDO® spełnia  wszystkie normy  American National Standards Institute.


    Gwarancja
        Uwaga: Roczna ograniczona gwarancja Apple nie ma zastosowania do produktów marek innych niż Apple, nawet jeśli są zapakowane w jedno opakowanie i sprzedawane razem z produktami Apple. Produkty marek innych niż Apple mogą być objęte gwarancją producenta — odpowiednie informacje można znaleźć na opakowaniu i w dokumentacji. Uprawnienia z tytułu gwarancji producenta stanowią dodatek do uprawnień konsumenta wynikających z przepisów prawa

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30