Oakley MOONLIGHTER OO9320-04 53-17 polar

Oakley

Cena: 675,00

Dostępność: wysyłka 24 h
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

Okulary przeciwsłoneczne Oakley MOONLIGHTER OO9320-04

BROWN TORTOISE
kolor soczewek: brown gradient polar

Model dostępny w rozmiarze 53-17
[szerokość soczewki-szerokość mostka]

w zestawie miękkie etui Oakley- woreczek z mikrowłókien

czas realizacji 24h

Szukasz innego koloru? Zazwoń 12 422 93 45

POLARYZACJA stanowi monolit z całością soczewki, co ma wpływ na czystość optyczną (każda kolejna warstwa na soczewce powoduje załamanie promieni słonecznych, Oakley zawsze dąży do jednej bryły - monolitu)
Polaryzacja Oakley nie zdrapuje się, nie odpada - efekt monolitu. 

Technologia PRIZM- rewolucja w optyce. Soczewki Prizm zapewniają niespotykaną dotąd kontrolę przepuszczalności światła w wyniku precyzyjnego dostrojenia kolorów i kontrastu; lepsza rozdzielczość obrazu. Świetna widocznośc w zmieniających się warunkach otoczenia.

Powłoka IRIDIUM minimalizuje odblaski, poprawia kontrast i dostosowuje przepuszczanie światła w każdych warunkach. W zależności od miejsca i okoliczności użytkowania okularów, można wybrać ściśle dopasowany do warunków świetlnych rodzaj soczewek Oakley IRIDIUM. Moc filtra przepuszczania światła jest regulowana przez metaliczna powłokę, wtopioną w soczewkę na poziome molekularnym.

O`MATTER - to superlekki materiał, z którego zbudowana jest oprawka.. Oprawa wykończona Unobtainium - specjalny materiał na noskach i końcówkach zauszników w miejscach kontaktu ze skórą - gwarantuje optymalną przyczepność nawet kiedy skóra się spoci.

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30