Soczewki plastikowe SEIKO 1.67 PolarThin z lustrzanką

Seiko

Cena: 1 642,00

Dostępność: tylko w salonie rzeczywistym
OL - oko lewe :
OP - oko prawe:
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

olaryzacyjne sferyczne jednoogniskowe soczewki plastikowe SEIKO 1.67 PolarThin z powłoka lustrzanąWIĘKSZY KONTRAST. BOGATSZE KOLORY.
ŻADNYCH REFLEKSÓW.

Najcieńsze na świecie soczewki polaryzacyjne SEIKO PolarThin oferują wszystkie zalety najwyższej klasy okularów przeciwsłonecznych, a dodatkowo całkowicie redukują refleksy oraz poprawiają kontrast i widzenie barw. Są tak lekkie i cienkie, że mogą być stosowane do każdego rodzaju opraw, także bezramkowych („na żyłkę” lub typu „patent”).

  

Gdy jesteś osobą aktywną, spędzającą dużo czasu na świeżym powietrzu, szczególnie ważna jest ochrona Twoich oczu przed nadmiarem szkodliwego światła słonecznego. Dotyczy to także miłośników sportów wodnych, jak i kierowców, dla których ochrona przed oślepiającymi promieniami słońca oraz ich odbiciem od mokrej nawierzchni jest podstawą bezpieczeństwa na drodze.

Tradycyjne okulary przeciwsłoneczne nie zapobiegają tym niedogodnościom. Tymczasem innowacyjne filtry polaryzacyjne w soczewkach SEIKO PolarThin blokują wszelkie refleksy i pozwalają widzieć wyraźnie nawet w pełnym słońcu i przy mocnym odbiciu promieni. To oznacza więcej przyjemności z uprawiania sportu, spędzania czasu nad wodą i większe bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu, nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych (takich jak deszcz, śnieg).

Kolejna zaleta soczewek SEIKO PolarThin to lepszy kontrast oraz żywsze, bardziej intensywne kolory spotykane w plenerze, takie jak zieleń i błękit.

Doświadczaj natury jak nigdy dotąd!

SEIKO PolarThin to najbardziej stylowe soczewki na świecie. Zapewniają nie tylko doskonałą jakość widzenia, ale także atrakcyjny wygląd. Innowacyjny proces produkcji sprawia, że soczewki są wyjątkowo cienkie i ultralekkie. Mogą być stosowane do każdego rodzaju opraw, także bezramkowych - „na żyłkę” lub typu „patent”.

Podkreśl swój styl wybierając soczewki SEIKO PolarThin w jednym z dwóch atrakcyjnych, naturalnych odcieni – chłodnej szarości lub ciepłego brązu.
 
Zakres mocy:
+8.00/-12.00

Dostępne w dwóch kolorach barwień:
- brązowy 85%
- szary 85%

oraz w pięciu kolorach powłoki lustrzanej MIRROR:

  • gold - złotej
  • silver - srebrnej
  • blue - niebieskiej
  • red - czerwonej
  • green - zielonej


cena dotyczy pary soczewek (2 sztuk)

opis ma charakter informacyjny, przed zakupem rekomendujemy osobistą konsultację w naszym salonie rzeczywistym

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30