Feel Clean ściereczka z mikrofibry L

Cena: 18,90

Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 422 93 45

Opis produktu

Szmatka do okularów

Magic Velvet / Feel Clean - ściereczki z mikrofibry do okularów, telefonów, tabletów, płyt CD, DVD, Blu-ray, ekranów LCD, kamer, aparatów fotograficznych, obiektywów, biżuterii, kryształów itp. przedmiotów o delikatnych powierzchniach czy strukturach. Zalecana do czyszczenia powierzchni uszlachetnionych powłokami np. AR (Anty Refleks). Doskonale poleruje powierzchnie nie pozostawiając po sobie śladu w postaci smug czy kłaczków.

Struktura ściereczki z mikrofibry przypomina naturalną irchę czy zamsz. Jest bardzo chłonna dlatego też idealnie nadaje się do używania na sucho oraz mokro. Można prać w temperaturze do 40°C bez używania środków zmiękczających oraz wybielaczy. Nie prasować.

Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwięków można kształtować brzegi ściereczki stosując różne wzory wykończenia zigzag type. Dzięki stosowaniu tego typu technologii format ściereczki jest mocno zwarty.

Ściereczka o gramaturze 220g/m2 ? doskonałej jakości i staranności wykończenia brzegów. W dotyku przypomina gruby jedwab ? nadruki cyfrowe idealnej jakości i wyrazistości.

Gwarantujemy oryginalną mikrofibrę o zachowanych parametrach dla mikrowłókna.

rozmiar L 15cm x 21cm

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30